Ku mund ta shikojmë ndeshjen Maqedoni – Kosovë?


Maqedonia e Veriut dhe Kosova takohen sot për të zhvilluar ndeshjen gjysmëfinale të Play Off të Ligës së Kombeve.

‘Dardanët’ përmes Ligës së Kombeve kanë një mundësi të artë të sigurojnë një vend në EURO2020, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes Maqedonisë dhe Kosovës, zhvillohet me fillim nga ora 20:45.

Por ku mund ta ndjekim këtë ndeshje?

Këtë ndeshje shumë të rëndësishme për Kosovën, mund ta ndjekim në RTK dhe SuperSport Kosova.