Kurgjo Majlinda çka e paska motrën, kjo bukuroshe qenka motra e saj (FOTO)


Majlinda Zeka u bë shumë e njohur që kur u lidh me reperin Majk.Ani pse marrëdhënia e tyre nuk zgjati shumë dhe lidhja u rrënua, Majlinda edhe më tej mbeti në vëmemdjen e publikut. Ka vite që çifti janë ndarë, ndërkohë që Zeka rrit djalit që e ka me reperin Majk.Majlinda duket mami beqare mjaftë e lumtur mé póshté ndíqní fótót nga Majlinda.

Ajo komentohet kryesisht për linjat perfekte trupore, bukurinë dhe stilin që posedon. E bukur Majlinda, por a e keni parë motren e saj Elizabeten? Cila duket më mirë sipas jush?/Kosovarja