Ky është 35-vjeçari që ndërroi j’etë nga një aksídent i ndodhur (FOTO)

Një aksídent me p asojë v dekjen ka ndodhur ditën e sotme në aksín rrugor Milot-Morinë.

Fitor Ollomani është 35-vjeçari që ndërroi jetë nga p ërplasja e mjetit tip” Benz” me mjetin tip “Volkswagen” në vendin e quajtur “Ura me harqe”.

Mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin Z.L., dhe pasagjer shtetasin Gj.T., është përplasur me mjetin tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin F.O., 35 vjeç dhe pasagjere shtetasja A.M.

Pasagjerja A.M. që ndodhej në makinë me personin që mbeti i v dekur dhe drejtuesi i mjetit tip ” Benz” shtetasi Z.L. janë transportuar në spitalin Traumës në Tiranë.