Ky është bashkëshorti i bukuroshes ish-missit Drenusha Latifi! (FOTO)

Ka vite që nuk është e pranishme në skenë, por si shumë të tjera edhe Drenusha po mbetet aktive përmes Instagramit.

Ish “Miss Kosova”, për një kohë u kyç edhe në botën e muzikës, ku kishte disa këngë me videoklipe.

Që kur u martua, ish missi e këngëtarja, braktisi skenën dhe tashmë jeton larg Kosovës, në Suedi.

Drenusha është e martuar me Atillen, me të cilin ka dy fëmijë. /Kosovarja