Ky është personi që e la të v’dekur 23-vjeçarin në Mitrovicë (EMRI)

Një person ka mbetur i v dekur dhe dy të tjerë janë p lagosur, para pak minutave në Mitrovicë, shkruan Kosova24.

Kosova24 merr vesh se d orasi është Valmir Selimi.

Teksa motívet ende nuk dihen, nga polícia kanë bërë të ditur se po punojnë për sqarimin e rrethanave të rastit./Kosova24