Labi jep 12 mijë euro për Thaçin, Veselin, Selimin dhe të tjerët

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka njoftuar se jep nga 2 mijë euro për ish-krerët e UÇK-së që po gj ykohen në Hagë.

Ai bëri të ditur se nga 2 mijë euro do të deponohen të hënën në fondin e Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit, Nasim Haradinajt e Hysni Gucatit.

Postimi i plotë: