Labi “të fala“ Albinit e Vjosës, Ruajeni këtë Kosovë si sytë e ballit !

Këngëtari, Labinot Tahiri përmes një postimi në Facebook u është drejtuar presidentes, Vjosa Osmani dhe kryeministrit, Albin Kurti, për dialogun Kosovë-Serbi.

Labi ka shkruar se dialogu me Serbinë nuk do të jetë i lehtë, ndërsa ju ka bërë thirrje Kurtit e Osmanit që ta ruajnë këtë Kosovë sa është sot.

Postimi i plotë: