Labi viziton 87 vjeçaren nga Istogu, që jeton që 30 vjet vetme (VIDEO)

Zojë Haxhiaj nga Rakosha e Istogut kishte mbetur e vetme 30 vjet më parë, atëherë kur edhe i vdiq bashkëshorti. Vet kujdeset për gjithçka, përfshirë edhe ushqimin.

Këngtari Labinot Tahiri sot ka vizituar plakën që po jeton që 30 vite e vetme, të cilen i kishte dalë në mdihmë Labinot Tahiri./REPUBLIKAONLINE

Lbinot Tahiri e ka bërë të ditur vizitën nepermjet rrjetit social facebook ku kishte shkuar tek vajza 21 vjeqe në Istog, e cila vuan nga leukemia! Isha dhe te nana Zojë, e cila ju ka be te fala shumë dhe është mirënjohese për penzionin që ia kemi rritur!, thuhet në njoftimin e Labit në facebook.

Ky është postimi i ti: