Lajm i zi! Dy makinat u bënë copa copa, 23-vjeçari humb jetën në mes të rrugës


Një us htar 22-vjeçar është ndarë nga jeta pasditen e së premtes pasi u përfshi në një aks ident automobilistik rreth orës 18:00. Ai u përpoq të devijonte nga rruga ndërsa një makinë tjetër po vinte me shpejtësi drejt tij.

Drejtuesi 56-vjeçar i automjetit tjetër nuk arriti të merrte kontrollin dhe u për plas me makinën e drejtuar nga u sh tari, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur.
Ndonëse ambulanca mbërriti me urgjencë në vendin e ngjarjes dhe transportoi 22-vjeçarin në spital, ishte e pamundur që t’i mbijetonte pl agëve të r ënda.