LAJMI FUNDIT: Gjendet 15 vjeçarja që ishte raportuar e zhdukur, Ja ku ndodhej!


Policia ka gjetur një të mítur nga Podujeva të shtunën, e cila ishte raportuar si e zh dukur më 25 dhjetor të vitit 2020.

Në raportin 24 orësh thuhet se në stacionin policor është shoqëruar edhe i d yshuari, personi që kishte bashkëjetesë jashtëmartesore me të míturën, transmeton Klan Kosova.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit palët të lirohen dhe rasti të p rocedohet në p rocedurë të rregullt.