LAJMI FUNDIT: Milaim Zeka shtrihet në spital


Ish-deputeti dhe gazetari Milaim Zeka është shtrirë në spital, raporton Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur gruaja e Milaim Zekës, Edlira Qefalija Zeka.

Ajo ka shkruar se kanë pasur një mëngjes me sukses, derisa Zeka shihet i shtrirë në një shtrat të spitalit.

Nuk dihet deri më tani se çfarë probleme shëndetësore ka pasur Zeka që është shtrirë në spital./Gazeta Express/