LAJMI FUNDIT: Policia e EULEX-it rrethon shtëpinë e Thaçit (Video)


Vetura zyrtare të Polícisë së EULEX-it dhe Polícisë së Kosovës janë parë në mëngjesin e së premtes pranë shtëpisë së ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit.

Ndërkohë, në shtëpinë e Thaçit ka mbërrijtur edhe deputeti Abelard Tahiri, i cili ka qenë këshilltar i ish-presidentit.

Në një video të publikuar nga portali “Indeksonline” shihen veturat zyrtare.