LAJMI FUNDIT: Zemaj jep një lajm të mirë për estradën shqiptare

Ministri Zemaj

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, sot është takuar me estradën ku njoftoi se ata do të përfshihen në paketën ekonomike, për kompensim.

Ai tha se rekomandimet që mori sot, do t’i shtrojë për diskutim që masat e marra të prekin sa më pak ata dhe të jenë sa më të lehta për të gjithë, edhe për artistët, shkruan Indeksonline.

Njoftimi i plotë: