Leonora Jakupi dhe Asim Gashi sjellin “Mora fjalë”, interpretim i mrekullueshëm! (VIDEO)


Këngëtaret e njohur, Leonora Jakupi dhe Asim Gashi kanë interpretuar live këngën “Mora fjalë”. Një bashkëpunim i tillë, do të rezultonte superior, marrë parasysh edhe vokalet e veçanta që gëzojnë secili, shkruan IndeksOnline mé póshté ndíqní vídeón nga Leonora.

Sikurse Leonora ashtu edhe Asimi, pas vetës gëzojnë numër të madh fansash, dhe jo rastësisht pëlqehen kaq shumë në publik. /IndeksOnline