Loredana çdoherë kur bën “dush“ e bën këtë veprim të çuditshëm! (FOTO)


Loredana Zefi ka postuar një imazh ku shihet e sapo dalë nga dushi, e mbështjellur vecc në peshkir. Reperja kosovare tani me famë të gjerë ka rrëm byer vëmendje të madhe me publikimin e këtij imazhi, shkruan “Kosovarja”. Sa i përket jetës private kohët e fundit Loredana dhe Mozziku janë përfolur për një ribashkim të mundshëm mé póshté ndíqní pámjet nga Loredana.

Është vërejtur një detaj i vogël që si duket Lorit nuk i pengon fare. Ajo nuk i heqë aksesorët gjatë kohës që bën dush, siç po shihet njëri va th i saj.