Lulja si zonjë në mes të pandemisë, kjo foto sa e bukur mori mijëra shikime (FOTO)


Luljeta Përgjeqaj duket se ka vendosur ti le nën hije të gjitha femrat tjera, duke vënë në pah bukurinë natyrale që e gëzon.

I mjaftojë vetëm një grim dhe prerje e flokëve, të ndryshohet totalisht, si të ishte tjetër person, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse jemi në kohë pandemie, atë nuk po e ndalon askush e as asgjë që të shkëlqej ashtu siç është më së miri.

Në imazhin e publikuar së fundmi, ajo po duket aq e bukur duke lenë pa mend edhe fansat e saj, që në numër janë të shumtë.

Edhe në pandemie, ajo ka vendosur të shkëlqej./Kosovarja