Marramendëse: Këto rroba i kushtuan 200 mijë euro modeles shqipare! (FOTO)


Modelja Aurela Hoxha, kujdeset shumë për paraqitjet në publik.

Veshjet dhe aksesorët e saj janë të brendeve më të njohura në botë.

Së fundi, ajo ishte e pranishme në një emision, ku mori vëmendjen me dukjen, por shuma e veshjeve dhe aksesorëve të saj ishte e pabesueshme.

Aurela shpenzoi plot 199.115 euro për këtë paraqitje dhe çmimet më të larta i kapin aksesorët./Express