Me këtë veshje, Adelina e ‘shkrinë’ burrin e saj për Shën Valentin (PAMJE)

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Për Shën Valentin ajo ka dal në darkë me burrin e saj milioner.

E veshur ngushtë e provokuese, Adelina shfaqet bo.mb.astike në natën e të dashuruarve. /ORAinfo