“Me ty vi edhe me vdek”, Rinor Hykolli publikon mesazhet e fundit me të ndjerin Albert Krasniqin


Një ngjarje t ragjike ka ndodhur dje (e mërkurë) rreth orës 17:00 në Prishtinë.

Lajmi për v dekjen e tij ka t ronditur mbarë vendin, ndërsa reagimet nuk kanë munguar edhe nga të famshmit shqiptarë, të cilët e njohën nga afër dhe kishin raporte të mira me Albertin.

Ndër ta është edhe menaxheri i Taynës Rinor Hykolli.

Ai përmes faqes së tij zyrtare në Instagram ka ndarë disa foto me Albertin si dhe bisedën e fundit të bërë me të.