Meda publikon një foto të veçantë së bashku me gruan dhe fëmijët (FOTO)


Meda e ka publikuar imazhin e veçantë. Këngëtari i njohur shqiptar, Mehdin Pergjeçaj e ka publikuar një foto me familjen e tij, shkruan lajmi.net. Në foton e postuar Meda shihet krah bashkëshortes së tij dhe fëmijëve dhe imazhi është realizuar në mënyrë shumë të veçantë Mé póshté ndíqní fótón.

Meda pranë fotos nuk ka shkruar asgjë vetëm se me emojin që e ka postuar ka treguar se familja e tij për të është e gjithë bota./Lajmi.net