Mihrija shkon në emision televiziv, Do befasoheni me veshjen e saj


Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ëiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ajo se fundmi ka qenë në një emision televiziv. Veshja e saj ka marrë gjithë vëmendjne.

Kësaj here Mihrija ja ka huqur fort në veshje.