Mihrije Braha sapo pranoi një dhuratë shumë të veçantë! (FOTO)


Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka pranuar si dhuratë një vizatim interesant./ORAinfo