Milaim Zeka zbulon se a do ta marrim Çipin ne Duar! (Video)

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin Kojshia Show.

Ai u pyet nga moderatori i emisionit në lidhje me vaksίnat dhe Vίrusin njofton zeripress.com.

Në pyetjen që ja bëri moderatori ai tregoi gjithqka në lidhje me vίrusin, dhe se nga erdhi ky vίrus./Zeripress.com

Në vazhdim ndiqni emisionin e plote: