Milioneri turk po e mban mirë Gentën, ja sa e bukur qenka bërë sonte këngëtarja (FOTO)


Nëpër rrjetet sociale Gentën po e shohim më të lumtur se kurrë më parë. Në disa pamje ajo shfaqet edhe me biznesmenin turk me të cilin ka filluar një lidhje dashurie. Por, sonte Genta na u shfaq e vetme dhe e rregulluar në çdo detaj mé póshté ndíqní fótót nga Genta.

Në këtë pamje këngëtarja Ismajli duket shumë e bukur dhe në t op for më. Si duket krejt këto merita që po duket kaq e bukur dhe rrezat uese Genta, i ka i dashuri i saj i cili po e lumturon pa mas këngëtaren./InfoKosova