Mos e besoni po deshët, por veshja e Lori Hoxhës kushton shumë pak!

Mos e besoni po deshët

Premiera e “Shiko Kush LUAN” pati të ftuar emra mjaft të rëndësishëm. Lori Hoxha ishte e ftuara e Luana Vjollcës në këtë puntatë të parë të sezonit të katërt.

Prej kohësh Lori është një influencuese mode me veshjet e saj për të gjitha vajzat shqiptare.

Teksa luante lojën “Syri magjik”, përballë modeles së famshme Emina Cunmulaj, një lojë ku të ftuarit tregojnë nga telefoni atë ç’ka i kërkohet nga lojtari tjetër, njëra nga “kërkesat” ishte të hapte telefonin dhe të tregonte nga Gmail faturën e saj të fundit të një blerjeje online.

Me spontanitet Lori ka treguar faturën,e cila mbante një vlerë gati 100$. Veshja ishte ajo e mbrëmjes së puntatës së parë të sezonit të katërt në Shiko Kush Luan. Vlen të thuhet se është një veshje mjaft trendi në kohët e sotme dhe me një vlerë mjaft modeste.

Related Posts

Beqaria e mosha s’po ia lënë ‘shej’ Leonorës, veç po zbukurohet! (FOTO)

Leonora Jakupi padyshim se vazhdon të jetë ndër femrat më të bukura shqiptare. Anipse ende beqare, duket se Leonorës mosha dhe ky fakt nuk po ia lënë…

Mahnitëse: Kjo është shtëpia super luksoze e Medës (Video)

Shtëpia e këngëtarit Mehedin Përgjeqaj – Meda është një shtëpi e bukur, si nga pamja e jashtme, ashtu edhe nga ajo e brendshme. Meda ka preferuar që…

Lutfi Haziri: “E kalli krejt Kosovën me mi prekë dikush vajzat e mija”

Kryetari i Gilanit, Lutfi Haziri gjate intervistes se mbremshme ka folur për tre vajzat e tijë. Luta u shprehë se ai asnjëherë nuk i ndalon vajzat e…

‘Nuk e kam besuar më parë’/ Këngëtari i njohur shqiptar preket nga koronavirusi, jep mesazhin e fortë nga spitali

Këngëtari shqiptar, Valton Krasniqi është pr ekur nga koronavirusi. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në profilin e tij në Instagram. Krasniqi…

Do befasoheni: A e dini kush është burri i ri i Atifete Jahjagës?

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga bënë shumë bujë edhe tash me paraqitjet dhe aktivitet e saj. Kurse, jeta private shpesh është fokusi kryesorë i medieve, me…

Nuk e keni pasur iden se kjo grua është vjehrra e Qëndresës, Nëna e Labit që u mbajt e fshehur me vite

Kjo zonjë e rëndë është vjehrra e Qendreses. Labinot Gashi dhe Qendresa Bajrami janë një ndër çiftet më të dashura për publikun. Labi veç se është i…