Muzikë dhe valle shqiptare, Bebe Rexha ‘e djeg’ në Tiranë për ndërrimin e viteve sëbashku me vëllain (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka festuar natën e ndërrimit të viteve në Tiranë. Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, këngëtarja shihet teksa kërcen valle shqipatre me vëllanë e saj Florent Rexha mé póshté mund ta shíhní vídeón nga Bebe Rexha.

Atmosfera duket mjaft e ngrohtë dhe ndërkohë që këngëtarja kërcen e këndon me vëllanë, të pranishmit brohorasin dhe i duartrokasin.