Nasim Haradinaj sot feston ditëlindjen në Hagë

Nënkryetari i OVL UÇK-së, Nasim Haradinaj sot feston ditëlindjen e tij.

Por, kësaj radhe ai feston më ndryshe se herave të tjera pasi gjendet në qendrën e parab urgimit në Hagë, bashkë me kryetarin e kësaj organízate, Hysni Gucati dhe disa bashkël uftëtar tjerë.

Ditëlindjen Haradinajt ia uruan familjarë e miq të tij nga dístanca, duke i uruar shëndet.

Urimet më të përzem ërta i mori nga vajza dhe gruaja e tij, Ariana dhe Gjejlone Haradinaj.

“Urime ditlindja h eroi im , Te dua pa kufi ”, ka shkruar Ariana duke ia bashkangjitur postimit edhe dy fotografi me babanë e saj.