Ndërron jetë në Turqi i riu nga Kosova, ishte djali i vetëm i familjes! (FOTO)


Ilir Behluli nga Gjilani,i díagnostíkuar me lekuemi aku te, ka ndërruar jetë në Turqi.

19-vjeçari, për të cilin javë më parë ishte bërë thirrje për ndihmë financiare, fatk eqësisht nuk ka mundur t’i bëjë ballë sëmu ndjes së rëndë.

Iliri ishte djali i vetëm i familjes dhe i biri i veteranit të luf tës Shefki Behluli. /IndeksOnline