Ndodhi edhe kjo ! Këngëtarja bukuroshe vjen me këngë për “Karantinën” (VIDEO)


Ajo është një këngëtare mjaft e kërkuar duke pasur shumë vite që merret me muzikë dhe e pranishme nëpër festivale plot 18 vite.

Eshtë kjo artistja Blerina Gashi e cila sapo ka publikuar këngën e saj më të re me një super video “Karantina”, projekt ky që ka nisur pas ngjarjeve te fundit qe kane kapluar gjithe boten.

Blerina është një prej artistëve më të preferuara nëpër dasma e gëzime familjare që 12 vite.