Ndryshim i hatashëm nga Afrim Muqiqi, Do befasoheni sa KG ka humbur (VIDEO)


Afrim Muqiqi ka humbur peshë në mënyrë drastike.

Afrim Muqiqi vazhdon të mbetet një artist mjaft i komentuar në mediat rozë, këngëtari së fundmi ishte i ftuar në rubrikën ’60 sekonda’ tek ‘Prive’.

Gjatë intervistës këngëtari vërehet se ka humbur shumë në peshë.

Ai tregon se ka humbur mbi 20 kilogramë dhe për këtë duket shumë i lumtur.