Në televizor po kërkon grua, del videoja ku Atdheu djali nga Kosova kishte takim romantik me gazetaren shqiptare


Atdhe Xharavina është djali më i ri i “Përputhen”, që iu bashkua emisionit pak ditë më parë e që trazoi ujërat. Atdheu ra menjëherë në sy për pamjen dhe u kthye në një nga djemtë më të komentuar në rrjete sociale.

Por kjo nuk është hera e parë që ai flet para kamerave. Katër vite më parë, ai u bë pjesë e “Edicionit Veror”, teksa ndodhej në plazh.

Në këtë puntatë të emisionit, moderatorja bukuroshe Einxhel Shkira ishte në kërkim të një partneri dhe gjen rastësisht Atdheun. “Einxhel duket edhe më e mirë se në televizion”, shprehet Atdheu teksa në fund pranojnë të shkëmbejnë numrat e telefonit.