Nervozohet Remzie Osmani, poston foto nga t urma e qytetarëve në Prizren

Remzia ironizoi me masat e Qeverisë me një foto nga Prizreni.

Qytetarët në Prizren, kanë shfrytëzuar mbrëmë kohën para orës policore që të dilnin në qytet, shkruan lajmi.net.

Ani pse kafenetë ishin të mbyllura, qytetarët ishin mbledhur në turma, duke rrezikuar përhapjen e virusit.

Me një postim në Instagram, këngëtarja Remzie Osmani ka ironizuar me masat e Qeverisë, duke publikuar foton nga Prizreni.

“Marrja” e masave”, ka shkruar ajo dhe e shoqëroi foton me disa emoji duke qeshur