Nëse je i dobët në “Zemër“ mos e shikoni këtë foto nga Majlinda Zeka! (FOTO)


Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në fotot e fundit ajo shihet në palestër dhe po duket shumë atraktive.