Nëse je me zemër të “dobët”mos e shiko , Nora Istrefi duket si ‘yll’ në fotot e fundit


Një nga zërat që publiku e favorizon shumë është edhe Nora Istrefi. Me muzikën e saj ajo ka bërë që shumë fansa ta kenë përzemër e ti ngarendin pas edhe në koncerte, shkruan “Kosovarja”.

Që nga gjysma e vitit të kaluar ajo është shndërruar në top personazhin më të komentuar, për shkak të ndarjes nga Roberti. Por gjithçka ka rënë në rrjedhën e vet. Nora dhe Roberti edhe pse të ndarë po ndajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin.

Së fundmi, këngëtarja i ka publikuar disa imazhe ku lirshëm mund të themi se po duket si ylli i kësaj mbrëmje vjeshte./Kosovarja