Njihuni me deputetën më të bukur që do ta shihni në Kuvendin e Kosovës! (FOTO)


Rrezarta Krasniqi është më e votuara në listën e LDK-së në Vushtrri pas Vjosa Osmanit, dhe më e votuara nga të gjitha subjektet politike shkruan Korrespodenti. Ajo që përbën dallimin në këto zgjedhje është se Vushtrria do të pëfaqësohet nga nje vajzë e re si Rrezarta mé póshté mund ta shíhní fótón nga rrezarta.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë poston fotografi e rrethuar nga miqtë dhe bashkëpunëtorët. /Korrespodenti