Njihuni me mbesën bukuroshe të Motrave Mustafa, ajo është një super-femër! (FOTO)


Safetja dhe Sahidja janë dy nga Motrat Mustafa, këngëtaret shumë të njohura dhe të dashura për publikun tonë, e sidomos atë të muzikës popullore.Të dyja janë shumë aktive me projekte muzikore dhe mjaftë të pranishme në organizime e ahengje familjare. Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale me postime nga të ndryshmet mé póshté ndíqní fótót nga mbesa e mustafave.

Sot përmes një postimi, Lulja e ka uruar mbesën e saj për ditelindje. Ajo është një vajzë shumë e bukur dhe atraktiveshkruan ORAinfo