Njihuni me mbretëreshën mesjetare të Tik Tokut

Mbretëresha “Astraea” e New Yorkut, ka 1.7 milionë shikues në TikTok ku ajo poston video me fustanellë me vlerë nga 294 deri në mbi 14 mijë euro.

Mbretëresha 28 vjeçare ka 25 fustane.

Një ish praktikuese e dizajnit grafik, e cila ëndërronte që fëmijë të bëhej princeshë, tani e kalon çdo ditë e veshur si një mbretëreshë mesjetare, duke shëtitur nëpër qytet me një nga 25 fustanet e saj mahnitëse, shkruan “The Independent”, transmeton Klankosova.tv.

Mbretëresha Astraea, 28 vjeç – e cila dëshiron të përdorë vetëm titullin e saj mbretëror dhe nuk do të zbulojë emrin e saj të zakonshëm – u kurorëzua në vitin 2020, pasi u lirua nga puna e saj me pagë minimale në pandemi dhe tani është një mbretëreshë në TikTok, e veshur me fustanellë. me vlerë midis 294 dhe 14 mijë euro.

Pasi shpiku për herë të parë Princeshën Astraea si një mike imagjinare që mund të ishte pjesë e ndejave të saja me çaj sa ishte katërvjeçare, ajo kalon nga gjashtë deri në 12 orë në ditë, duke jetuar si një mbretëreshë e plotë, duke bërë video mbretërore për 1.7 milionë ndjekësit e saj.

Dhe edhe kur është jashtë detyrës, “Astraea”, e cila jeton në një apartament në Manhattan, New York, SHBA, me të dashurin e saj Matthew, 33 vjeç, një konsulent i teknologjisë IT, ende e bashkon “veshjen e saj mbretërore” më të tonifikuar me një korse – megjithëse ajo shfaqet në një më të rehatshme.

E kënaqur me jetën e saj të re, Madhëria e Saj tha: “Tani mund të jem Mbretëresha Astraea çdo ditë”, transmeton Klankosova.tv.