Njihuni me motrën bukuroshe të Fifit, kaq shumë ngjajnë me njëra tjetrën

Filloreta Raci është një nga emrat më të dashur për publikun momentalisht, pasi secila këngë e saj kthehet shumë shpejt në hit dhe arrin t’i mbijetojë kohës, shkruan “Kosovarja”.

Fifi sa herë që ka pasur mundësi e ka theksuar se është shumë e lidhur me familjen e saj, sidomos me motrat.

Edhe pse ka disa vite që këngëtarja më shumë jeton në Tiranë, por ajo përpiqet që vizitat te familja në Prishtinë t’i ketë të shpeshta.

Sot (e mërkurkurë) Fifi përmes një postimi në rrj ete soc iale ka uruar motrën e saj për ditëlindje me një dedikim të bukur.

“Shoqe të ngushta që nga 1995. Urime ditëlindjen motra jeme Yllka Raci, të dua më shumë se veten. 1/4 jem përjetësisht” ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fifi është “Maniak i dhim bjes” që u prit shumë mirë nga publiku dhe arriti kl ikime me miliona. /Kosovarja