Njihuni me vajzën e Merita dhe Nysret Muçiqit (FOTO)

Merita e Nysret Muçiqi ka kohë që janë pasivë në muzikë.

Çifti kanë tre fëmijë, Albatriti, i cili gjithashtu është këngëtar duke trashëguar kështu talentin e prindërve të tij dhe dy vajzat, Biona dhe Enea.

Vajzat nuk janë pjesë e skenës muzikore, por ato gëzojnë famë falë prindërve dhe vëllaut, duke qenë herë pas here të përfolura nga mediat rozë.

Por ajo që sigurisht ka arritur të tërheqë vëmendje kohëve të fundit është padyshim vajza e vogël, Enea.

Enea ka numër të madh të ndjekësve në rrjetin social Instagram. Ajo poston shumë shpesh fotografi ku shfaq linjat trupore.