Njihuni me vajzën e vetme të këngëtarit Sinan Vllasaliu, kaq shumë i ngjan babait të saj! (FOTO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptarë Sinan Vllasalihu, si duket nuk po e ndjen pleqërinë.

Përkundër viteve që ka, ai arrin të rij në formë dhe duke treguar i ri, shkruan InfoKosova.

E si dukët këtë të mirë e ka trashëguar edhe vajza e vetme e tij Edona.

Në disa fotografi të publikuar nga Edona, shihet se ka një ngjashmëri të madhe me babai e saj, Sinan Vllasalihu.

Kujtojmë, Edona është e martuar dhe nënë e dy fëmijëve./InfoKosova