Nora bën postimin e papritur, Roberti do të bëhet pishman për ndarjen nga ajo!


Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet nga palestra dhe for mat e saj tru pore morën tërë vëmendjen./ORAinfo