Nuk do ta besoni, ja çka ka punuar Shkurte Fejza para se të këndonte! (Video)


Të ftuara në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, dy vajzat e mëdha të këngëtares Shkurte Fejza, Gresa dhe Besiana Behluli, u bënë pjesë e një sfide mjaft interesante për të zbuluar se cila prej tyre e njihte më shumë të ëmën. Në një prej pyetjeve, vajzat duhet të tregonin se cili ka qenë pasioni i rinisë mé póshté ndíqní vídeón e Shkurtes.

Ishte Gresa ajo që zbuloi se këngëtarja ka punuar për rreth gjashtë vite mësuese, një profesion që e dashuronte dhe e kujton ende me nostalgji.