Nuk do ta besoni sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija” (Video)


Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të.

Sa paguhet ajo në serialin Çka ka shpija, a e falë tradhtinë, cilën aktore shqiptare e ka përzemër dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni videon e plotë më poshtë./Prive.al