Nuk do ta besoni se me kë qenka e martuar bukuroshja e RTK-së Delfina (FOTO)


Delfina Krasniqi është njëra nga moderatoret e bukura që i ka Radio Televizioni Publik i Kosovës, shkruan “InfoKosova”.

Delfina prej shumë vitesh punon në këtë medium publik, ku dhe ka arrit të bëhet mjaftë e famshme.

Për të gjithë fansat e saj që e shohin në TV por nuk dinë asgjë për jetën private të saj, ne sonte do t’ju sjellim disa pamje të Delfinës me burrin e saj.

Pra, Delfina është e martuar me një gazetar i cili duket i përafërt me të në moshë, nuk është sikurse bukuroshet tjera që kanë zgjedhur të martohen me meshkuj shumë më të vjetër dhe të pasur një kohësisht.

E këto pamje tregojnë më së miri se Delfina dhe burri i saj Artan Behrami ish gazetar, i cili tashmë ISH këshilltarë politik i presidentit Thaçi, duket se janë të krijuar për njëri tjetrin./InfoKosova