Nuk do ta besoni si ky djalosh “imiton“ Albin Kurtin! (Video)

Një interpretim dhe dukje identike sikurse kryeministri i Republikës, Albin Kurti.

Portokalli sjellë disa skeçe ku shihet Kurti dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Më poshtë, disa video, transmeton Indeksonline