Nuk do t’iu besoni syve, kështu duket pa pikë grimi Ryva Kajtazi!

Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun. Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale, shkruan ORAinfo.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje. Krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një video nga salloni i ondulimit. Fillimisht ajo shfaqet pa pikë grimi, duke u shfaqur krejtësisht person tjetër.

Ndërsa me grimin që bën, Ryva shndërrohet në një bukuroshe të vërtetë. Pa grim dhe me të, shikojeni dallimin e madh në pamje të Rvës. /ORAinfo/

Shiko videon: