‘Nuk e kam besuar më parë’/ Këngëtari i njohur shqiptar preket nga koronavirusi, jep mesazhin e fortë nga spitali


Këngëtari shqiptar, Valton Krasniqi është pr ekur nga koronavirusi. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në profilin e tij në Instagram.

Krasniqi ka ndarë me ndjekësit e tij një foto ku duket i shtrirë në spital, teksa jep edhe një për të gjithë. Ai thotë se nuk e ka besuar kurrë më parë ekzistencën e virusit.

“Tani sa e mora lajmin se jam pozitiv nga COVID-19, kurrë se kam besuar këtë virus. Keni kujdes ruani vetën familjen dhe shoqërinë e juaj. Zoti ju ndihmoftë”, shkruan Krasniqi.