Nuk e keni pasur iden se kjo grua është vjehrra e Qëndresës, Nëna e Labit që u mbajt e fshehur me vite


Kjo zonjë e rëndë është vjehrra e Qendreses. Labinot Gashi dhe Qendresa Bajrami janë një ndër çiftet më të dashura për publikun. Labi veç se është i njohur nga një mas e gjerë si moderatori më i suksesshëm kosovar, e tani po njihet edhe bashkëshortja e tij Qendresa e cila me profesion është grimere, shkruan “Kosovarja”.

Qendresa që nga lidhja e saj me Labin është cilësuar si një femër mjaft me klas, e edukuar dhe e sjellshme. Edukata e saj madje vërehet në raportet që ka me familjarët e Labit. Ani pse, nuk pozon shumë shpesh me ta ajo në çdo intervistë ka thënë se ndan raporte të mira me secilin.

Së fundi, Labi sjell një imazh me nënën e tij ku po duken për mrekulli. Këtë zonjë të rëndë përkrah tij, Qendresa ka pasur fat ta ketë vjehërr. Rikujtojmë, se çifti në fjalë janë prindër të një vajze bukuroshe me emrin Rroa.