“Nuk ka ma razumesh serbski!”

Avokati i njohur, Tomë Gashi ka publikuar në llogarinë e tij në facebook një fotografi të Albin Kurtit.

Në këtë fotografi montazh, shihet kryeministrit Kurti me presidentin serb, Vuçiqi duke ecur dhe këtë të fundit e lënë prapa.

Gashi e ka përshkruar këtë fotografi vetëm më një fjali:

“Nuk ka ma razumesh serbski!”