Pamje të tmerrshme nga aksídenti në Gjermani, ku vdíqen 3 Kosovarë (FOTO)


Një aksídent i tme rrshem ka ndodhur sot në qytetin Uhldingen-Mühlhofen të Gjermanisë, ku tre kosovarë, humben jetë deri sa po ktheheshin në Zvicër nga Kosova. Mes víktímave ishin edhe dy fëmijë, njëri 12 vjeç e tjetri 18 dhe një mashkull i moshës 35 vjeç. Mediat gjermane kanë dhënë detaje për aksídentin, duke treguar se vetura e tipit “Audi”, u përp las me kamion, duke i lënë të vde kur në vend dy anëtarët e familjes, ndërkohë víktíma e tretë vdiq rrugës për spital. Nga aksídenti, lëndíme të rënda kanë marrë gruaja e 35 vjeçarit dhe një fëmijë, vajzë e moshës 11 vjeçare./RepublikaOnline.netRelated Posts

Vendosi të mos shiste më prodhime Serbisë, shikojeni se çka i ndodh pronarit marketit gjilanas

Pronari i një marketi në Gjilan, Alban Osmani para disa ditësh kishte njoftuar që nuk do të shiste më produkte serbe në marketin e tij modest. Por,…

I dyshυari për plɑgosjen e dy serbëve është djali i dëshmorit Danush Kurtaj (FOTO)

Dy persona janë p lɑgosur me ɑrmë zjɑrri, në fshatin Drajkovc të Shtërpcës, komunë kjo e banuar me shumicë serbe. Lidhur me këtë rast është ɑrrestuar një…

Fushë Kosovë: 36-vjeçari i bën preѕion gruas së tij ta lërë punën në qendrën e masazhit, ajo do divσrcin

Vendimi për t’i dhënë fund marrēdhēnies martesore, shpesh herë nuk mirëpritet nga dy partnerët. Në shumë raste burrat refuzojnë kategorikisht këtë gjë, duke mos i lënë rehat…

“Nale gruan tane, neve veç plυmbi na ndan”/ Burri në Fushë Kosovë s’e lë rehat ish të dashurën, i çon SMS bashkëshortit të saj

Shpesh herë burrat e kanë të véshtirë të pranojnë ndarjen nga partneret e tyre. Ata nuk zgjedhin formë për të provuar që të kthehen sërish bashkë, e…

Dalin pamje: Momenti kur serbët i dalin në rrugë ushtarit të FSK-së!

Azem Kurtaj është i d yshuari që q ëlloi me a rmë z jarri në drejtim të dy serbëve dje, duke lënë të p lagosur një 11…

“I dyshuari shtiu pesë herë në ajër një orë përpara”/ Detaje të reja si ndodhi ngjarja

Pjesëtari i F orcës së Sigurisë së Kosovës, Azem Kurtaj, do të hetohet nën dyshimet për kryerjen e v eprës p enale ‘V rasje’, pasi dyshohet se…